Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Kompostovanie
26.08.2021
Kompostovanie
Kompostéry z borovicového dreva s rozmerom 125x125cm poskytujú dostatok priestoru na zlikvidovanie aj väčšieho množstva pokosenej trávy, či iného bio ... čítať celé
Drevené kvetináče
09.03.2021
Drevené kvetináče
Kvetináče z borovicového dreva sa najčastejšie využívajú v exteriéri. Vďaka svojej odolnosti voči mrazom sú skvelým doplnkom nielen v záhradách, ale i... čítať celé
Oddeľovače trávnika
03.10.2020
Oddeľovače trávnika
Oddeľovače trávnika môžeme v našich záhradach použiť pri viacerých projektoch. Využivájú sa nielen pre svoje estetické účely, ale majú aj mnoho funkčn... čítať celé
Zobraziť všetky články
veľký odber = lepšia cena

Zaujali Vás naše produkty a vedeli by ste ich ponúknuť Vašim zákazníkom? Ponúkame veľmi zaujímavé podmienky pre veľkoobchodné spolupráce, ako aj veľké jednorázové odbery.viac info...

  1. Úvod
  2. O nás
  3. O produktoch

O dreve

 

Drevo, ktoré bolo v minulosti u nás obľúbeným artiklom, si v súčasnosti opäť nachádza svoje miesto pri budovaní záhrad (palisády, vyvýšené záhony, kvetináče), parkov (oplotenia), ovocných sadov a vinohradov (koly), fariem a vidieckych usadlostí (ohrady).

 

PROFITsystem používa na výrobu produktov výhradne borovicové drevo, ktoré je na rozdiel od smrekového dreva ľahko impregnovateľné, to znamená, že impregnačná látka preniká hlboko do jeho štruktúry. Tým sa predlžuje jeho životnosť až na 10 – 15 rokov, pri použití vo vonkajšom prostredí v kontakte so zemou a sladkou vodou.

 

 

Výrobky

 

Základným výrobkom je guľatina, ktorá sa dodáva  v rôznych priemeroch, dĺžkach, typoch spracovania a tvarovania.  Tieto produkty sa najčastejšie používajú ako stavebné prvky rôznych konštrukcií pre záhrady, sady a farmy, s obľubou ich tiež vyúžívajú záhradní architekti pri realizácií svojich projektoch.

 

Palisáda

 

 

 

Kôl je druh palisády, ktorý má na jednej strane zahrotenie a na opačnej strane má čelný rez alebo skosené hrany. Používa sa ako podpora pre ovocné stromy a vinič, alebo ako stavebný prvok pre ploty, ohrady a oporné múry.

Kôl

 

 

Minisleeper je palisáda, ktorá má  dve vyfrezované protiľahlé strany. Používa sa na vytváranie oporných múrov, kvetinových záhonov, pieskoviská. Využíva sa aj ako stavebný prvok pre rôzne konštrukcie.

 

Pologuľatina je palisáda pozdĺžne rozpílená na polovicu, ktorá sa dodáva  v rôznych priemeroch, dĺžkach, typoch spracovania a tvarovania.  Používa sa na svojpomocnú výrobu plotov alebo výmenu prvkov v už hotovom plote, na výrobu kvetináčov, vyvýšených záhonov, oporných stien a podobne.

 

Ploty, plotové dosky a bráničky sú vyrobené z tlakovo impregnovanej guľatiny alebo pologuľatiny. Zákazník má na výber z viacerých variánt plotov a bráničiek (pri každom produkte je podrobný popis), ktoré sa od seba odlišujú nielen tvarom, ale i priemerom, výškou a dĺžkou.

 

 

 

Záhradné dekorácie sú vyrobené z tlakovo impregnovanej guľatiny, pologuľatiny alebo z hobľovaných dosiek. V našej ponuke nájdete rôzne typy oddeľovačov trávnika, vyvýšených záhonov, kvetináčov, lavičiek, kompostérov i materiálov na výrobu chodníka.

Záhradné dekorácie

 

 

 

 

 

 

 

 

Kde nás nájdete

MAFtrade s.r.o.

M.R. Štefánika 892/32
962 12 Detva

Kontakty
Logo
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vlastníkom obsahu a prevádzkovateľom e-shopu www.profitsystem.sk je MAF trade s.r.o. IČO: 53046234, zapísaná v OR Okr.súdu Banská Bystrica vložka č.: 38683/S
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk